PostWysłany: Pią 9:27, 13 Sty 2006    Temat postu:

Ziben pisz wyraźniej i nie rób błędów ortograficznych Exclamation , bo to jest wkurzające takie czytanie kogoś kto nie zna poprawnej polszczyzny Rolling Eyes

I to mi sie podoba, musi byc trzymany jakis poziom na forum Cool

Ziben napisał:
Spokosik staram się nie robić ale pisze dość szybko i nie uważnie!

A od czego jest opcja Edit ? Rolling Eyes

Co do ligi szkockiej to mam nadzieje, a raczej jestem przekonany, ze wygra ja Celtic, a w duzym stponiu przyczynia sie do tego Polacy: Artur Boruc i Maciej Zurawski Very Happy Drugie miejsce moze zajac Hibernian, w kotrym wystepuje Zbigniew Malkowski. Przed spadkiem chcialbym aby uchronilo sie Dunfermline (Bartosz Tarachulski)

mix

Posty: 1353

PostWysłany: Sob 23:13, 14 Sty 2006    Temat postu:

wp.pl napisał:
W meczu 22. kolejki piłkarskiej ligi szkockiej Celtic Glasgow pokonał 4:2 (2:1) Kilmarnock. Czwartą bramkę dla Celticu zdobył w 67 minucie Maciej Żurawski.
W zespole z Glasgow całe spotkanie rozegrał bramkarz Artur Boruc, który nie obronił rzutu karnego wykonywanego w 24 minucie spotkania przez Steve'a Naismitha.
Celtic jest liderem szkockiej ekstraklasy z dorobkiem 54 pkt.

A wiec, Maciek po kontuzji zdobyl juz druga bramke dla Celitcu Smile (wczesniej strzelil tez w meczu Pucharu Szkocji)

Mattheush

Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 885

Skąd: (Nie)Wielkie Księstwo Bródnowskie

PostWysłany: Sob 23:33, 14 Sty 2006    Temat postu:

Szkoda, że Boruc puścił dwie bramki, ale i tak Boruc i Żurawski są naszymi najlepszymi reprezentami grającymi zagranicą. Jest jeszcze Szymek, ale ostatnio mało o nim słychać. Wink

Puter

Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 319

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 9:25, 15 Sty 2006    Temat postu:

Widziałem wszystkie beamki które puścił Boruc żadna nie z jego winy a żurawski w kontrowersyjny sposób strzelił tego gola ale liczy się że zaczął odrazu strzelac

PostWysłany: Nie 0:18, 22 Sty 2006    Temat postu:

Hibernian Edynburg pokonał w 23. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Szkocji na własnym boisku drużynę Dunfermline 3:1 i umocnił się na trzecim miejscu w tabeli. W ekipie gospodarzy zabrakło polskiego bramkarza Zbigniewa Małkowskiego.

Broniący barw Dunfermline Bartosz Tarachulski nie miał więc szansy przetestować umiejętności rodaka. Polski napastnik wybiegł na boisko w wyjściowej jedenastce i grał do 74. minuty. Asystował przy bramce Simona Donnelly (35. minuta).

Legionista
Zbanowany
Zbanowany

Posty: 119

Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie 13:23, 22 Sty 2006    Temat postu:

Cieszą kolejne występy Polaków za granicą !

PostWysłany: Pią 16:33, 27 Sty 2006    Temat postu:

Zgadzam sie a jescze mam nadzieje ze sobie postrzela i na mundial bedzie w niesamowitej formie

mix

Posty: 1353

PostWysłany: Nie 6:37, 29 Sty 2006    Temat postu:

Zuraw strzela dalej Very Happy Cool Polak strzelil swoja siodma bramke w sezonie.

Celtic FC 3-3 Dundee United FC
John Hartson 9, Maciej Zurawski 49, Stilijan Petrow 67 - David Fernandez 40, 86, Lee Miller 82

mix napisał:

Zuraw jest według mnie jednym z najlepszych pilkarzy tego klubu jak i całej ligi Szkockiej!

PajdA

Posty: 169

PostWysłany: Pią 17:43, 10 Lut 2006    Temat postu:

W lidze szkockiej szykuje się teraz ciekawy meczyk. Derby Glasgow Very Happy Myślę że zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie CELTIC. Powinien wygrać według mnie 1:0 a bramkę zdobędzie Żuraw Very Happy

mix

Posty: 1353

PostWysłany: Pon 5:51, 13 Lut 2006    Temat postu:

PajdA napisał:

Maciej Żurawski strzelił zwycięską bramkę w niedzielnych derbach Glasgow wygranych przez Celtic 1-0 (1-0). To ósmy gol Polaka w szkockiej Premier League. Dzięki tej wygranej Celtic ma już 13 punktów przewagi nad drugim w tabeli Hearts.