Forum Forum Ogólnotematyczne z naciskiem na football Strona Główna Forum Ogólnotematyczne z naciskiem na football

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Puter

Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 319

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 14:25, 24 Lut 2006    Temat postu: MAMY MEDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!

Justyna Kowalczyk zajęła trzecie miejsce w narciarskim biegu na 30 km techinką dowolną. Złoty medal zdobyła Czeszka Katerina Neumanowa, która wyprzedziła Rosjankę Julie Czepałową.
Polka objęła prowadzenie na 3 kilometry przed metą. Przegrała złoty medal dosłownie na ostatnich metrach!
Brązowy medal igrzysk olimpijskich jest największym sukcesem polskiej narciarki biegowej.
Justyna Kowalczyk jest pierwszą polską narciarką biegową, która zdobyła medal zimowych igrzysk.

Mattheush

Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 885

Skąd: (Nie)Wielkie Księstwo Bródnowskie

PostWysłany: Pią 15:54, 24 Lut 2006    Temat postu:

Zawsze coś... A myślałem, że już nie zdobędziemy żadnego medalu Smile. Kowalczyk uratowała honor Polaków Smile

Puter

Posty: 319

PostWysłany: Pią 16:22, 24 Lut 2006    Temat postu:

ja juz bylem pewny ze po marczulajtis juz nikt nie zdobedzie medalu a tu taka niespodzianka wracam ze szkoly i patrze ze mamy medal

fan czarnych koszul
Czarna lista

Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 864

Skąd: Warszawa-(P)raga

PostWysłany: Pią 17:02, 24 Lut 2006    Temat postu:

Brawka brawka, ale od pisana podobnych rzeczy jest temat IO aktualności.

Pool

Posty: 366

Skąd: warsawa

PostWysłany: Pią 18:19, 24 Lut 2006    Temat postu:

tak kowalczyk po fatalnym biegu na 10 km i sprińcie jednak sie podniosła i to ja a tak wogóle to są jeszcze biathloniści więc czyzby na m\koniec IO szturm polaków

Posty: 864

PostWysłany: Pią 20:06, 24 Lut 2006    Temat postu:

Zgadzam się z Poolem. Jeszcze szansą na medal jest Jagna.

monka
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 20

PostWysłany: Pią 20:32, 24 Lut 2006    Temat postu:

Super!!Fajnie się oglądało rywalizacje z naszą zawodniczką w roli głównej. Brawo!!Może jutro Sikora się zmobilizuje? Very Happy Licze na niego

Puter

Posty: 319

PostWysłany: Sob 11:55, 25 Lut 2006    Temat postu:

no jaka niespodzianka nastepny medal
Tomasz Sikora zdobył srebrny medal olimpisjki w biegu masowym na dystansie 15 kilometrów. Złoto zdobył Niemiec Michael Greis.

Polak wspaniałe strzelał, trafił 19 z 20 strzałów. Śmiało można powiedzieć, że gdyby nie ostatnia, 20., nieudana próba, Polak miałby spokojnie złoty medal olimpijski
Nie zmienia to faktu że Polak pobiegł fantastycznie, wpsaniale strzelał i zasłużenie zdobył upragniony medal

Posty: 864

PostWysłany: Sob 14:28, 25 Lut 2006    Temat postu:

Brawo brawo i jeszcze raz brawo! Sikora zdobył srebrny medal, a miał realne szanse na złoto... Szkoda jednego pudła na strzelnicy.

Arek

Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 595

Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 15:34, 25 Lut 2006    Temat postu:

no to może jeszcze by ktoś złoto zdobył?

Mattheush

Posty: 885

PostWysłany: Sob 18:55, 25 Lut 2006    Temat postu:

Arek napisał:

Już raczej żadnego medalu nie zdobędziemy na tych igrzyskach. Tomasz Sikora był bardzo bliski złota, ale niestety stracił siły tuż przed metą. Ale jako srebrny medalista pokazał z Justyną Kowalczyk, że "polskie sporty zimowe" jeszcze nie wyginęły.

Puter

Posty: 319

PostWysłany: Sob 19:03, 25 Lut 2006    Temat postu:

masz racje juz nikt nie moze zdobyc medalu szkoda ze igrzyska sie koncza ale to potwierdza slynne zdanie nie ocenia sie jak ktos rozpoczyna tylko konczy